Difference between revisions of "Sage's Set"
From Nevergrind Wiki
(Created page with "== Items == {| class="wikitable sortable" |- ! Name ! Armor ! Level Requirement ! Slot |- | Sage's Acumen | | | Gloves |- | Sage's Vision | | | Helmet |- | Sag...") |
|||
| Line 18: | Line 18: | ||
| Helmet | | Helmet | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Sage's | + | | [[Sage's Wit]] |
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 16:17, 30 March 2015
Items
| Name | Armor | Level Requirement | Slot |
|---|---|---|---|
| Sage's Acumen | Gloves | ||
| Sage's Vision | Helmet | ||
| Sage's Wit | 1H Weapon | ||
| Sage's Clamp | Belt |
Bonuses
| Total Items | Bonus |
|---|---|
| 2 | ? |
| 3 | ? |
| 4 | ? |